Location : Home > S > SC43B-150
SC43B-150
Share on FacebookShare on Facebook
SC43B-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC43B-150 INDUCTOR SMD 15UH 0.69A 2.52MHZ 42415 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC43B-150 INDUCTOR SMD 15UH 0.69A 2.52MHZ 57839 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com