Location : Home > S > SC4020FH-6R8
SC4020FH-6R8
Share on FacebookShare on Facebook
SC4020FH-6R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC4020FH-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 6.2A 100KHZ 15000 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SC4020FH-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 6.2A 100KHZ 47110 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SC4020FH-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 6.2A 100KHZ 62055 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC4020FH-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 6.2A 100KHZ 57329 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com