Location : Home > S > SC3DM-221
SC3DM-221
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DM-221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DM-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.022A 100KHZ 57429 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3DM-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.022A 100KHZ 47310 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com