Location : Home > S > SC3DF-820
SC3DF-820
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DF-820 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DF-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.22A 100KHZ 46730 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.22A 100KHZ 41715 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3DF-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.22A 100KHZ 57139 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3DF-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.22A 100KHZ 46730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com