Location : Home > S > SC3DF-271
SC3DF-271
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DF-271 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DF-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.12A 100KHZ 46710 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.12A 100KHZ 41705 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3DF-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.12A 100KHZ 15000 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SC3DF-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.12A 100KHZ 57129 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com