Location : Home > S > SC3DF-220
SC3DF-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DF-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DF-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.47A 100KHZ 47310 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.47A 100KHZ 42005 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3DF-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.47A 100KHZ 13000 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SC3DF-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.47A 100KHZ 57429 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com