Location : Home > S > SC3DF-151
SC3DF-151
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DF-151 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DF-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.17A 100KHZ 46350 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.17A 100KHZ 46350 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SC3DF-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.17A 100KHZ 56949 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3DF-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.17A 100KHZ 46350 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-151 INDUCTOR SMD 150UH 0.17A 100KHZ 41525 Signal Transformer 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.