Location : Home > S > SC3DF-121
SC3DF-121
Share on FacebookShare on Facebook
SC3DF-121 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3DF-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.19A 100KHZ 46750 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC3DF-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.19A 100KHZ 41725 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3DF-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.19A 100KHZ 57149 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3DF-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.19A 100KHZ 46750 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com