Location : Home > S > SC3340F-2R2
SC3340F-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SC3340F-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3340F-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 14.0A 1.0MHZ 62535 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3340F-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 14.0A 1.0MHZ 57809 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SC3340F-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 14.0A 1.0MHZ 24248 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor