Location : Home > S > SC3326F-331
SC3326F-331
Share on FacebookShare on Facebook
SC3326F-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3326F-331 INDUCTOR SMD 330UH 1.40A 100KHZ 31795 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3326F-331 INDUCTOR SMD 330UH 1.40A 100KHZ 57219 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC3326F-331 INDUCTOR SMD 330UH 1.40A 100KHZ 46890 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com