Location : Home > S > SC3316F-471
SC3316F-471
Share on FacebookShare on Facebook
SC3316F-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3316F-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.5A 100KHZ 31685 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3316F-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.5A 100KHZ 57109 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com