Location : Home > S > SC32S-12.5PF20PPM
SC32S-12.5PF20PPM
Share on FacebookShare on Facebook
SC32S-12.5PF20PPM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GDZ5V6B-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
GDZ5V6B-G3-18 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ5V6B-G3-18 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ5V6B-G3-18 VISHAY 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ALD110914SAL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 10.6V 8SOIC
ALD110914SAL Advanced Linear Devices Inc 241830 1538+ MOSFET N-CH 10.6V DUAL 8SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ALD110914SAL IC 37052 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ALD110914SAL Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMN63D8LV-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 0.26A SOT563
BYWF29-200-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 8A ITO220AC
BYWF29-200-E3/45 37695 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BYWF29-200-E3/45 IC 37901 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BYWF29-200-E3/45 STOCK 47070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
GS2B-LTP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 2A DO214AC
GS2B-LTP IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387790249 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
19070-0154 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19070-0154 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
19070-0154 Original 37865 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40022ITT Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F40022ITT CTS-Frequency Controls 31615 1538+ CRYSTAL 40.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F40022ITT CTS-Frequency Controls 57039 2015+ CRYSTAL 40.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40022ITT CTS-Frequency Controls 78350 2015+ CRYSTAL 40.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1830486 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830486 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1830486 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1830486 Phoenix Contact 297330 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769700000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769700000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1769700000 Weidmuller 299070 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 30POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190070004 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated