Location : Home > S > SC312MF-5R6
SC312MF-5R6
Share on FacebookShare on Facebook
SC312MF-5R6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC312MF-5R6 INDUCTOR SMD 5.6UH 1.22A 100KHZ 31825 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC312MF-5R6 INDUCTOR SMD 5.6UH 1.22A 100KHZ 57249 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC312MF-5R6 INDUCTOR SMD 5.6UH 1.22A 100KHZ 46950 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com