Location : Home > S > SC312MF-120
SC312MF-120
Share on FacebookShare on Facebook
SC312MF-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC312MF-120 INDUCTOR SMD 12UH 0.85A 100KHZ 32415 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC312MF-120 INDUCTOR SMD 12UH 0.85A 100KHZ 57839 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC312MF-120 INDUCTOR SMD 12UH 0.85A 100KHZ 48130 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com