Location : Home > S > SC30G104W
SC30G104W
Share on FacebookShare on Facebook
SC30G104W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC30G104W INSULATED LEAD INTERCHANGEABLE CHIP THERMISTOR 10000 ETC 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09B2002JF Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 20k Bead
09B2002JF IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09B2002JF Vishay 13230 12+ Bead SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
P61-1500-A-A-I72-4.5V-A Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-750-S-AF-MD-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Sealed Gauge Male - 9/16" (14.29mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
17-030G Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.78mm) Tube 0 mV ~ 100 mV TO-8 Style, 12 Leads