Location : Home > S > SC2506-471
SC2506-471
Share on FacebookShare on Facebook
SC2506-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2506-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.14A 100KHZ 57449 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2506-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.14A 100KHZ 47350 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC2506-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.14A 100KHZ 42025 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited