Location : Home > S > SC2506-330
SC2506-330
Share on FacebookShare on Facebook
SC2506-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2506-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.60A 100KHZ 57749 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2506-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.60A 100KHZ 47950 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC2506-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.60A 100KHZ 42325 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited