Location : Home > S > SC2506-220
SC2506-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC2506-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2506-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.70A 100KHZ 56919 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2506-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.70A 100KHZ 46290 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC2506-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.70A 100KHZ 41495 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC2506-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.70A 100KHZ 46290 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.