Location : Home > S > SC2220-680
SC2220-680
Share on FacebookShare on Facebook
SC2220-680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2220-680 INDUCTOR SMD 68UH 0.64A 1MHZ 57479 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2220-680 INDUCTOR SMD 68UH 0.64A 1MHZ 47410 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com