Location : Home > S > SC2220-470
SC2220-470
Share on FacebookShare on Facebook
SC2220-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2220-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.80A 1MHZ 57079 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2220-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.80A 1MHZ 46610 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com