Location : Home > S > SC2220-330
SC2220-330
Share on FacebookShare on Facebook
SC2220-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2220-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.90A 1MHZ 57199 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2220-330 INDUCTOR SMD 33UH 0.90A 1MHZ 46850 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com