Location : Home > S > SC2220-222
SC2220-222
Share on FacebookShare on Facebook
SC2220-222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2220-222 INDUCTOR SMD 2200UH 0.10A 10KHZ 57219 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2220-222 INDUCTOR SMD 2200UH 0.10A 10KHZ 46890 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com