Location : Home > S > SC2220-150
SC2220-150
Share on FacebookShare on Facebook
SC2220-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC2220-150 INDUCTOR SMD 15UH 1.4A 1MHZ 57279 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC2220-150 INDUCTOR SMD 15UH 1.4A 1MHZ 47010 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com