Location : Home > S > SC1813FH-680
SC1813FH-680
Share on FacebookShare on Facebook
SC1813FH-680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1813FH-680 INDUCTOR SMD 68UH 0.67A 100KHZ 57119 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1813FH-680 INDUCTOR SMD 68UH 0.67A 100KHZ 46690 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1813FH-680 INDUCTOR SMD 68UH 0.67A 100KHZ 41695 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited