Location : Home > S > SC1813FH-220
SC1813FH-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC1813FH-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1813FH-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.2A 100KHZ 57719 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1813FH-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.2A 100KHZ 47890 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1813FH-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.2A 100KHZ 42295 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited