Location : Home > S > SC1812-1R5
SC1812-1R5
Share on FacebookShare on Facebook
SC1812-1R5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1812-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.0A 1MHZ 47970 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC1812-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.0A 1MHZ 47970 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC1812-1R5 INDUCTOR SMD 1.5UH 1.0A 1MHZ 42335 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1812-1R5 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.0A 1MHZ 11300 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd