Location : Home > S > SC1704-6R8
SC1704-6R8
Share on FacebookShare on Facebook
SC1704-6R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1704-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.60A 100KHZ 57729 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1704-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.60A 100KHZ 47910 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1704-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.60A 100KHZ 42305 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited