Location : Home > S > SC1606-220
SC1606-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC1606-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1606-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.60A 100KHZ 56969 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SC1606-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.60A 100KHZ 41545 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1606-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.60A 100KHZ 46390 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC1606-220 INDUCTOR SMD 22UH 0.60A 100KHZ 46390 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS-P402 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR HY-BRIDGE 600V 40A PACE-PAK
VS-P402 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-P402 Vishay Semiconductor Diodes Di 2523 13+ ROHS Vishay Semiconductor Diodes Division SCR HY-BRIDGE 600V 40A PACE-PAK e HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY