Location : Home > S > SC1606-100
SC1606-100
Share on FacebookShare on Facebook
SC1606-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1606-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.0A 100KHZ 57669 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SC1606-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.0A 100KHZ 42245 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1606-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.0A 100KHZ 47790 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC1606-100 INDUCTOR SMD 10UH 1.0A 100KHZ 47790 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.