Location : Home > S > SC1210-391
SC1210-391
Share on FacebookShare on Facebook
SC1210-391 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1210-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.06A 1MHZ 47250 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC1210-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.06A 1MHZ 47250 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC1210-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.06A 1MHZ 41975 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1210-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.06A 1MHZ 15000 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd