Location : Home > S > SC1210-100
SC1210-100
Share on FacebookShare on Facebook
SC1210-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 42255 Signal Transformer 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 47810 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 47810 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 47810 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 47810 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 42255 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1210-100 INDUCTOR SMD 10UH 0.30A 1MHZ 57679 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com