Location : Home > S > SC1206-R47
SC1206-R47
Share on FacebookShare on Facebook
SC1206-R47 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1206-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 0.70A 1MHZ 46550 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC1206-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 0.70A 1MHZ 41625 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC1206-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 0.70A 1MHZ 24948 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SC1206-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 0.70A 1MHZ 57049 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com