Location : Home > S > SC108-391
SC108-391
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-391 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.80A 1KHZ 57769 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.80A 1KHZ 47990 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com