Location : Home > S > SC105B-390
SC105B-390
Share on FacebookShare on Facebook
SC105B-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC105B-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.37A 2.52MHZ 32385 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC105B-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.37A 2.52MHZ 57809 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com