Location : Home > S > SC105B-220
SC105B-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC105B-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC105B-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.95A 2.52MHZ 32045 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC105B-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.95A 2.52MHZ 57469 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com