Location : Home > S > SC105B-180
SC105B-180
Share on FacebookShare on Facebook
SC105B-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC105B-180 INDUCTOR SMD 18UH 2.15A 2.52MHZ 32245 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC105B-180 INDUCTOR SMD 18UH 2.15A 2.52MHZ 57669 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com