Location : Home > S > SC105B-120
SC105B-120
Share on FacebookShare on Facebook
SC105B-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC105B-120 INDUCTOR SMD 12UH 2.45A 2.52MHZ 32275 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC105B-120 INDUCTOR SMD 12UH 2.45A 2.52MHZ 57699 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com