Location : Home > S > SC104B-220
SC104B-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC104B-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC104B-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.60A 2.52MHZ 57079 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC104B-220 INDUCTOR SMD 22UH 1.60A 2.52MHZ 46610 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com