Location : Home > S > SC104-180
SC104-180
Share on FacebookShare on Facebook
SC104-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC104-180 INDUCTOR SMD 18UH 1.73A 2.52MHZ 48050 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC104-180 INDUCTOR SMD 18UH 1.73A 2.52MHZ 48050 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SC104-180 INDUCTOR SMD 18UH 1.73A 2.52MHZ 42375 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC104-180 INDUCTOR SMD 18UH 1.73A 2.52MHZ 18000 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd