Location : Home > S > SC-20-D010
SC-20-D010
Share on FacebookShare on Facebook
SC-20-D010 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC-20-D010 n/a 69800 Kemet n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N2219A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 0.8A TO-39
2N2219A 39806 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2N2219A IC 36350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2N2219A STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-05C-159-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
ATS-07B-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-18F-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
SC-20-100 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 8 mOhm