Location : Home > S > SBT100-16JS
SBT100-16JS
Share on FacebookShare on Facebook
SBT100-16JS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SBT100-16JS ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SBT100-16JS TO-220ML(LS) 20000 SANYO 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SBT100-16JS TO-220ML(LS) 45000 SANYO 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SBT100-16JS TO-220-3 28500 ON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-9503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-9503-31 Aries Electronics 157020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-9503-31 Aries Electronics 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-9503-31 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
22-0511-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS TIN
22-0511-10 Aries Electronics 157790 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS TIN Unitronix Electronics Limited
22-0511-10 Aries Electronics 278590 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499-87-232-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-87-232-10-003101 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-87-232-10-003101 Preci-Dip 147570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
499-87-232-10-003101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-041-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold