Location : Home > S > SBRT15M50AP5-13
SBRT15M50AP5-13
Share on FacebookShare on Facebook
SBRT15M50AP5-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4130CE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1W DO216
STPS5H100BY-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
STPS5H100BY-TR STMicroelectronics 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers Auto pwr Schottky 5A 100V 0.61VF EKT Electronics Co., Ltd
325040-01-0 Curtis Industries 157480 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325040-01-0 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATX25BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 2-14 AWG
ATX25BU Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX25BU Amphenol PCD 147860 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATX25BU Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE SIMEN Electronics Co.,Ltd
ATB50BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 2/0-6 AWG
0395005209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395177903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2316-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.151" (3.84mm) Tin-Lead
2316-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2316-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298930 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.84MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com