Location : Home > S > SBR200-10JS
SBR200-10JS
Share on FacebookShare on Facebook
SBR200-10JS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SBR200-10JS ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SBR200-10JS TO-220-3 28500 ON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SBR200-10JS TO-220 10700 SANYO 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
SBR200-10JS TO-220ML(LS) 20000 SANYO 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SBR200-10JS 648945 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFH31-NPPB-D48-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D48-SP-BK IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D48-SP-BK Sullins Connector Solutions 147110 2016+ CONN HEADER .050 96POS Unitronix Electronics Limited
432613-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432613-10-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
32-C300-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-C300-21 Aries Electronics 147690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-C300-21 Aries Electronics 288190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-641606-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
2-641606-2 AMP 28000 12+ 12+ Evergreen Electronics Co.,Ltd
2-641606-2 Semiconductor 19935 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-641606-2 STOCK 46980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1639460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1639460000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 3.50MM 24POS TPC Global Service Co.Ltd.
1639460000 Weidmuller 147530 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
3-826947-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3-826947-6 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-826947-6 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
2-292141-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
2-292141-2 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-292141-2 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-292141-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0513533600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
0982980004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Brown 0.100" (2.54mm)