Location : Home > S > SBR12A45SP5-13
SBR12A45SP5-13
Share on FacebookShare on Facebook
SBR12A45SP5-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SBR12A45SP5-13 POWERDI5 31000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
SBR12A45SP5-13 POWERDI5 85430 DIODES 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SBR12A45SP5-13 9000 DIODES 15+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
SBR12A45SP5-13 648945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SBR12A45SP5-13 ROSH 16489 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SBR12A45SP5-13 648945 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SBR12A45SP5-13 2013PB 85430 DIODES POWERDI5 WLParts Electronics ltd
SBR12A45SP5-13 648945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMM5Z4V7ST1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD523
SZMM5Z4V7ST1G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZMM5Z4V7ST1G ON Semiconductor 140180 NEW RoHS DIODE ZENER 200MW 4.7V SOD523-2 FindCores Electronics Inc.
SZMM5Z4V7ST1G ON Semiconductor 157829 15+ DIODE ZENER 200MW 4.7V SOD523-2 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SZMM5Z4V7ST1G ON Semiconductor 802200 1525+ DIODE ZENER 200MW 4.7V SOD523-2 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PZU12B3,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 310MW SOD323F
PZU12B3,115 568749 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PZU12B3,115 568749 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PZU12B3,115 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IXTC36P15P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 150V 22A ISOPLUS220
IXTC36P15P IXYS 262100 1538+ MOSFET P-CH 150V 22A ISOPLUS220 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXTC36P15P IXYS 701200 1525+ MOSFET P-CH 150V 22A ISOPLUS220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTC36P15P NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW08B00000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW08B00000J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 250 TB SPR PLU W/LEVER Unitronix Electronics Limited
HW08B00000J0G IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW08B00000J0G NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1615620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1615620000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1615620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 3.50MM 12POS EKT Electronics Co., Ltd
1615620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER RT ANG 3.50MM 12POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1615620000 Weidmuller 287850 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com