Location : Home > S > SA405C474KAA
SA405C474KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA405C474KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA405C474KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA405C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 AXIAL 797400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA405C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 AXIAL 1442700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA405C474KAA CAP CER 0.47UF 50V 10 AXIAL 807400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.