Location : Home > S > SA405C154KAR
SA405C154KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA405C154KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA405C154KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA405C154KAR CAP CER 0.15UF 50V 10 AXIAL 1452500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA405C154KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA405C154KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SA405C154KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com