Location : Home > S > SA405C154JAR
SA405C154JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA405C154JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA405C154JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA405C154JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA405C154JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA405C154JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA405C154JAR CAP CER 0.15UF 50V 5 AXIAL 779700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA405C154JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd