Location : Home > S > SA405A103JAC
SA405A103JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA405A103JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA405A103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA405A103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA405A103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA405A103JAC CAP CER 10000PF 50V 5 AXIAL 691400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA405A103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
SA405A103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com