Location : Home > S > SA401A682KAA
SA401A682KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA401A682KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA401A682KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA401A682KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA401A682KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF 10 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA401A682KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA401A682KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA401A682KAA CAP CER 6800PF 100V 10 AXIAL 1550100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited