Location : Home > S > SA305C274KAR
SA305C274KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA305C274KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA305C274KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.27uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA305C274KAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA305C274KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.27uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA305C274KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.27uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA305C274KAR CAP CER 0.27UF 50V 10 AXIAL 1300700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA305C274KAR CAP CER 0.27UF 50V 10 AXIAL 578500 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.